Supermaraton Békéscsaba – Arad – Békéscsaba  2018, ediția 21-a

Rezultate

Cicliști

Masculin

  1. Suhajda Balázs – 5 ore 31 minute 55 secunde – HU
  2. Mihai Andrei – 5 ore 31 minute 56 secunde – RO
  3. Sarmaș Daniel Cristian - 5 ore 31 minute 58 secunde – RO

Feminin

  1. Burtea Raluca - 5 ore 42 minute 42 secunde – RO
  2. Ispăsoiu Carmen - 6 ore 21 minute 15 secunde – RO
  3. Petrus Larisa - 6 ore 24 minute 34 secunde – RO

Rezultate complete la : https://live.darktiming.hu/event/9133/1

Tandem

  1. Vodă – Nistor - 5 ore 45 minute 13 secunde – RO
  2. Kovacs – Kovacs - 6 ore 35 minute 54 secunde – RO
  3. Ollári – Ollári - 7 ore 00 minute 35 secunde – HU

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9133/11

Special

  1. Katona Ottó - 11 ore 25 minute 59 secunde – HU

Patinatori cu rotile

Masculin

  1. Mihuț Florin - 6 ore 38 minute 18 secunde – RO
  2. Bartok Andreas Johan - 7 ore 45 minute 31 secunde – RO
  3. Kozma Erno - 9 ore 01 minute 23 secunde – RO

Feminin

  1. Kovács Veronika - 12 ore 54 minute 41 secunde – HU

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9133/6

 

Alergător individual

  1. Bogár János - 20 ore 31 minute 46 secunde – HU
  2. Simonyi Balázs - 20 ore 41 minute 33 secunde – HU
  3. Görgényi András - 21 ore 49 minute 31 secunde – HU

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9133/16

 

Alergare – Ștafetă în 2

  1. Running Pace - 16 ore 49 minute 32 secunde – HU
  2. Moneta Group - 21 ore 01 minute 08 secunde – HU
  3. Red and White - 21 ore 26 minute 38 secunde – RO
  4. Fősör FC Krisztiánok - 21 ore 41 minute 21 secunde – HU

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9133/19

 

Alergare – Ștafetă în 5

Masculin

  1. Skoda Automobil Körös Békéscsaba - 13 ore 23 minute 37 secunde – HU
  2. Sport II - 15 ore 16 minute 11 secunde – HU
  3. Békési DAC - 15 ore 27 minute 19 secunde – HU
  4. Háromszék - 15 ore 46 minute 47 secunde – RO

Feminin

  1. Mindsystem - 15 ore 55 minute 53 secunde – HU
  2. Budapest Bank - 16 ore 12 minute 25 secunde – HU
  3. Frühwald - 17 ore 29 minute 06 secunde – HU
  4. Kipkelenge Girls Team - 17 ore 49 minute 00 secunde – RO

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9133/22