Supermaraton Békéscsaba – Arad – Békéscsaba 2019, ediția 22-a Rezultate

Cicliști

Masculin

  1. Mattia Vaccari–5 ore 05 minute 25 secunde – ITA
  2. Saveliu Florin Gabriel – 05 ore 5 minute 35 secunde – ITA
  3. Pola Patrick - 5 ore 08 minute 29 secunde – RO

Feminin

  1. Petrus Larisa - 5 ore 27 minute 14 secunde – RO
  2. Bereczky – Lázár Anita - 5ore 37 minute 34 secunde – HUN
  3. Buvár Eszter - 5ore 44 minute 10 secunde – HUN

Rezultate complete la : https://live.darktiming.hu/event/9191/1

Tandem

  1. Vodă Alexandru – Nistor Ștefan - 5 ore 36 minute 37 secunde – RO
  2. VeresIoan – Veres Ildikó - 6ore 07 minute 53 secunde – RO
  3. Kovács Sándor – Kovács Beáta - 6ore 28 minute 53 secunde – RO

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9191/11

Patinatori cu rotile

Masculin

  1. Mihuț Florian - 6 ore 12 minute 18 secunde – RO
  2. Bartok Andreas Johan - 7 ore 47 minute 32 secunde – RO
  3. Kozma Ernő - 8 ore 57 minute 51 secunde – RO

Feminin

  1. Pribojszki Luca – 10 ore 35 minute 43 secunde – HUN
  2. Bor Bernadett - 11 ore 20 minute 57 secunde – HUN
  3. Kovács Veronika - 11 ore 34 minute 41 secunde – HU

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9191/6

Alergător individual

Masculin

  1. Csécsei Zoltán - 16 ore 56 minute 55 secunde – HUN
  2. Tóth László - 19 ore 28 minute 08 secunde – HUN
  3. Török Ilyés László–20 ore 43 minute 02 secunde – HUN

Feminin

  1. Makainé Szabó Csilla – 20 ore 08 minute 21 secunde – HUN

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9191/16

Alergare – Ștafetă în 2

  1. FEK Étterem - 17 ore 38 minute 28 secunde – HUN
  2. Békési Family - 19 ore 26 minute 51 secunde – HUN
  3. Fősör FC Krisztiánok - 22 ore 14 minute 40 secunde – HUN

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9191/19

Alergare – Ștafetă în 5

Masculin

  1. Skoda Automobil Körös Békéscsaba - 12 ore 53 minute 25 secunde – HUN
  2. Sport II - 14 ore 39 minute 12 secunde – HUN
  3. Békési DAC - 15 ore 40 minute 44 secunde – HUN

Feminin

  1. KCKM - KOPP BÉKÉSCSABAI AC ALL TOHETHER - 16 ore 31 minute 03 secunde – HUN
  2. Frühwald - 16 ore 44 minute 59 secunde – HUN
  3. Happy Girls - 16 ore 57 minute 10 secunde – RO / Ghinga Olga Iulia, Palcu Cristina, Mateucă Denisa Florentina, Tamaș Gabriela, Guler – Cionca Mara Alexandra – Arad

Rezultate complete la: https://live.darktiming.hu/event/9191/22